Rörstrand, Bo Fajans samt Europa, sekelskifte 18/1900-tal, bruksslitage, diam. 13 cm.
125 SEK | 2016-06-12 19:39 |
100 SEK | 2016-06-12 19:39 |
50 SEK | Startpris |