Furu, omkring 1900-talets mitt, smärre bruksslitage, höjd 46 cm.
450 SEK | 2016-06-12 10:40 |
400 SEK | 2016-06-12 19:00 |
200 SEK | 2016-05-25 23:43 |
50 SEK | Startpris |