Med fat, 1800-tal, bruksslitage, lagning, höjd 16 cm
250 SEK | 2016-06-12 19:56 |
200 SEK | 2016-06-12 19:56 |
125 SEK | 2016-06-12 19:55 |
75 SEK | 2016-06-12 18:39 |
50 SEK | 2016-06-09 07:07 |
50 SEK | Startpris |