Smärre bruksslitage, ytliga repor, 57 x 49 cm, höjd 47 cm.
500 SEK | 2016-06-12 19:05 |
450 SEK | 2016-06-12 19:04 |
250 SEK | 2016-06-09 12:17 |
50 SEK | Startpris |