Två utdragslådor samt två mindre bord, bruksslitage, mindre repor och märken, 84 x 40 cm, höjd 54 cm.
450 SEK | 2016-05-25 10:52 |
400 SEK | 2016-06-12 19:08 |
300 SEK | 2016-06-12 19:08 |
150 SEK | 2016-06-12 08:48 |
50 SEK | Startpris |