Hultman AB, Stockholm, 1950-tal, smärre bruksslitage, 74 delar, tot. vikt 2325 gram.
5 800 SEK | 2016-06-12 18:08 |
5 600 SEK | 2016-06-12 18:57 |
4 200 SEK | 2016-06-11 18:38 |
2 600 SEK | 2016-06-08 19:44 |
2 400 SEK | 2016-06-08 20:17 |
1 600 SEK | 2016-06-08 17:54 |
350 SEK | 2016-06-06 23:34 |
125 SEK | 2016-06-02 00:57 |
75 SEK | 2016-05-28 11:17 |
50 SEK | 2016-05-26 07:57 |
50 SEK | Startpris |