Teak, mitten av 1900-tal, kan kompletteras med objektnr 41, bruksslitage, 82 x 40 cm höjd 166 cm.
350 SEK | 2016-06-12 19:09 |
300 SEK | 2016-06-12 19:09 |
200 SEK | 2016-05-26 18:50 |
200 SEK | 2016-06-12 08:51 |
50 SEK | Startpris |