2 st, bruksslitage, rost och skador, 15 x 34 cm samt 40 x 40 cm.
250 SEK | 2016-06-12 19:09 |
200 SEK | 2016-06-12 19:09 |
175 SEK | 2016-06-12 19:09 |
125 SEK | 2016-06-12 19:09 |
75 SEK | 2016-06-02 13:04 |
50 SEK | Startpris |