Ekfanér, bruksslitage, märken och repor, 135 x 36 cm, höjd 118 cm.
300 SEK | 2016-06-06 16:19 |
300 SEK | 2016-06-12 18:51 |
200 SEK | 2016-05-28 11:21 |
75 SEK | 2016-05-26 21:23 |
50 SEK | Startpris |