Signerad, bruksslitage, höjd 27 cm.
650 SEK | 2016-06-12 19:24 |
600 SEK | 2016-06-12 19:23 |
500 SEK | 2016-06-12 04:32 |
400 SEK | 2016-06-08 17:33 |
100 SEK | 2016-06-03 22:48 |
75 SEK | 2016-06-01 22:12 |
50 SEK | 2016-05-28 19:40 |
50 SEK | Startpris |