Norge, 1960-tal, valnöt, bruksslitage, skada på sarglist. Fläckar på skiva, 37 x 200 cm, höjd 34 cm.
5 400 SEK | 2016-08-07 17:23 |
5 200 SEK | 2016-08-07 19:00 |
4 500 SEK | 2016-08-07 16:27 |
2 600 SEK | 2016-08-06 14:12 |
1 900 SEK | 2016-08-03 16:18 |
700 SEK | 2016-06-29 21:22 |
50 SEK | Startpris |