Signerad samt numrerad (136/150), samt daterad -77, 59 x 48 cm.
650 SEK | 2016-08-07 18:51 |
600 SEK | 2016-08-07 17:24 |
200 SEK | 2016-07-10 11:14 |
150 SEK | 2016-08-01 18:16 |
50 SEK | Startpris |