Mitten av 1900-tal, smärre bruksslitage, 200 x 140 cm.
750 SEK | 2016-08-07 19:28 |
700 SEK | 2016-08-07 19:28 |
450 SEK | 2016-08-07 13:08 |
300 SEK | 2016-08-03 17:34 |
300 SEK | 2016-08-07 10:26 |
200 SEK | 2016-08-03 21:24 |
75 SEK | 2016-07-31 13:08 |
50 SEK | Startpris |