"Krevad", signerad samt daterad -68, rammått 33 x 31 cm.
150 SEK | 2016-08-07 19:27 |
125 SEK | 2016-08-07 19:27 |
75 SEK | 2016-07-29 10:51 |
50 SEK | Startpris |