1970-tal, skiva med bemålat glas, underrede i aluminium, bruksslitage, märken, 60 x 60 cm, höjd 45 cm.
300 SEK | 2016-08-07 19:33 |
250 SEK | 2016-08-04 12:38 |
125 SEK | 2016-08-07 18:58 |
75 SEK | 2016-07-30 12:29 |
50 SEK | 2016-07-02 21:18 |
50 SEK | Startpris |