"Den evige turisten", signerad samt numrerad (52/125), 35 x 24 cm.
350 SEK | 2016-08-07 19:38 |
300 SEK | 2016-08-07 18:17 |
250 SEK | 2016-08-06 16:49 |
200 SEK | 2016-08-05 18:09 |
50 SEK | Startpris |