Teak, 4 utdragslådor, saknar nyckel, bruksslitage, mindre repor, märken samt mindre fanérskador, 80 x 40 cm, höjd 83 cm.
450 SEK | 2016-08-07 19:39 |
350 SEK | 2016-08-07 12:37 |
300 SEK | 2016-08-04 21:24 |
175 SEK | 2016-08-04 21:08 |
150 SEK | 2016-08-04 17:47 |
50 SEK | 2016-07-30 18:02 |
50 SEK | Startpris |