Teak, med två utdragsskivor, bruksslitage, repor och märken, 90 x 75 cm, utdrag á 37 cm, höjd 75 cm.
400 SEK | 2016-08-07 19:03 |
350 SEK | 2016-08-07 12:35 |
250 SEK | 2016-08-06 15:28 |
200 SEK | 2016-08-05 00:01 |
50 SEK | 2016-07-22 21:17 |
50 SEK | Startpris |