Med marmorskivor, bruksslitage, jack och repor, 100 x 50 cm, höjd 77 cm.
500 SEK | 2016-08-07 19:47 |
450 SEK | 2016-08-07 19:47 |
400 SEK | 2016-08-07 19:47 |
200 SEK | 2016-07-29 17:36 |
150 SEK | 2016-07-03 12:52 |
50 SEK | Startpris |