Tillverkat av trädstam, troligtvis Tall, lackerad, bruksslitage, mindre repor samt märken, stötmärken längst kant, största diam. ca 95 cm, höjd 43 cm.
6 200 SEK | 2016-08-07 18:49 |
6 000 SEK | 2016-08-07 17:39 |
5 400 SEK | 2016-08-07 17:43 |
550 SEK | 2016-08-02 14:57 |
500 SEK | 2016-08-04 12:29 |
350 SEK | 2016-07-08 09:46 |
75 SEK | 2016-06-29 18:36 |
50 SEK | Startpris |