Tidigt 1900-tal, bruksslitage
550 SEK | 2016-08-07 17:31 |
550 SEK | 2016-08-07 19:04 |
450 SEK | 2016-08-07 19:04 |
350 SEK | 2016-08-07 19:04 |
250 SEK | 2016-08-02 23:17 |
150 SEK | 2016-08-06 02:21 |
100 SEK | 2016-07-31 20:34 |
75 SEK | 2016-07-28 02:41 |
50 SEK | Startpris |