Senare hälft av 1900-tal, 1+5 hållare för elektriska ljus, smärre bruksslitage, höjd exkl. kedja 45, diam. 35 cm
1 000 SEK | 2016-08-07 18:53 |
950 SEK | 2016-08-07 20:16 |
850 SEK | 2016-08-07 11:44 |
400 SEK | 2016-07-17 07:57 |
400 SEK | 2016-07-28 13:30 |
50 SEK | 2016-07-12 15:45 |
50 SEK | Startpris |