Senare hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, hällare för 4 st elektriska ljus, höjd exk. kedja 40, diam. 25 cm
950 SEK | 2016-08-07 20:17 |
900 SEK | 2016-08-07 20:17 |
800 SEK | 2016-08-07 20:17 |
550 SEK | 2016-08-07 11:44 |
500 SEK | 2016-08-05 14:38 |
300 SEK | 2016-07-17 07:57 |
50 SEK | 2016-07-15 01:14 |
50 SEK | Startpris |