Senare hälft av 1900-tal, smärre bruksslitage, hällare för 4 st elektriska ljus, höjd exk. kedja 40, diam. 25 cm
850 SEK | 2016-08-07 20:17 |
800 SEK | 2016-08-07 20:16 |
750 SEK | 2016-08-07 20:16 |
550 SEK | 2016-08-07 11:45 |
350 SEK | 2016-07-28 13:32 |
300 SEK | 2016-07-17 07:58 |
50 SEK | Startpris |