Signerad samt daterad -64, 74 x 34 cm.
2 400 SEK | 2016-08-07 19:01 |
2 200 SEK | 2016-08-07 19:01 |
2 000 SEK | 2016-08-05 12:53 |
2 000 SEK | 2016-08-07 19:00 |
1 800 SEK | 2016-08-07 19:00 |
1 400 SEK | 2016-08-07 19:00 |
1 200 SEK | 2016-08-07 19:00 |
700 SEK | 2016-08-07 14:33 |
300 SEK | 2016-08-04 12:30 |
100 SEK | 2016-08-03 19:02 |
75 SEK | 2016-07-31 15:59 |
50 SEK | 2016-07-30 05:53 |
50 SEK | Startpris |