1960-tal, teak, 4 utdragslådor, skjutdörrar med bakomliggande hyllplan, bruksslitage, repor på skiva, skador på ben, 183 x 42 cm, höjd 77 cm.
2 800 SEK | 2016-08-07 18:43 |
2 600 SEK | 2016-08-07 12:34 |
2 100 SEK | 2016-08-07 18:23 |
1 600 SEK | 2016-08-04 21:13 |
350 SEK | 2016-07-30 16:31 |
200 SEK | 2016-07-30 11:40 |
100 SEK | 2016-07-29 19:34 |
75 SEK | 2016-07-25 22:24 |
50 SEK | 2016-06-29 18:50 |
50 SEK | Startpris |