Signerad samt numrerad (212/385), daterad 1982, 65 x 47 cm.
950 SEK | 2016-08-07 19:11 |
900 SEK | 2016-08-07 19:11 |
850 SEK | 2016-08-07 19:11 |
800 SEK | 2016-08-07 19:11 |
550 SEK | 2016-08-07 06:38 |
350 SEK | 2016-07-11 10:44 |
50 SEK | Startpris |