Fat, fat på fot samt bordslampa (saknar el), fat signerade Annika Johansson samt Jackie Lynd (2:a sortering), smärre slitage.
500 SEK | 2016-08-07 19:14 |
450 SEK | 2016-08-07 19:13 |
175 SEK | 2016-08-07 19:12 |
150 SEK | 2016-08-07 12:50 |
50 SEK | Startpris |