Glas, smärre repor och slitage, signerad, ej funktionstestad, höjd 16 cm.
450 SEK | 2016-07-30 15:22 |
400 SEK | 2016-08-07 19:15 |
350 SEK | 2016-07-18 07:31 |
50 SEK | Startpris |