Teak, med fyra utdragslådor, nyckel medföljer, bruksslitage med repor och märken, 82x 40 cm, höjd 87 cm.
550 SEK | 2016-08-07 19:15 |
500 SEK | 2016-08-04 21:13 |
450 SEK | 2016-08-04 12:34 |
75 SEK | 2016-07-30 18:01 |
50 SEK | 2016-07-24 20:36 |
50 SEK | Startpris |