Målning daterad 1848, bruksslitage, 137 x 62 cm, höjd 76 cm.
300 SEK | 2016-08-07 14:33 |
250 SEK | 2016-08-03 18:40 |
75 SEK | 2016-08-02 21:16 |
50 SEK | Startpris |