Formgiven 1920-tal, rostfritt stål, sits samt rygg flätad rotting, bruksslitage, skador på rotting.
1 200 SEK | 2016-07-29 18:21 |
1 100 SEK | 2016-08-07 19:20 |
950 SEK | 2016-08-06 15:29 |
750 SEK | 2016-07-02 21:17 |
450 SEK | 2016-06-30 08:55 |
50 SEK | Startpris |