17/1800-tal, ek med skuren dekor, 2 st handmålade porslinsplattor slitage, längd 117 cm
600 SEK | 2016-08-14 14:08 |
550 SEK | 2016-08-14 13:44 |
250 SEK | 2016-08-06 18:14 |
200 SEK | 2016-08-09 15:08 |
75 SEK | 2016-07-26 04:34 |
50 SEK | Startpris |