Oramad blad, signerad samt daterad 1961, bildmått 27,5 x 22,7 cm
1 100 SEK | 2016-08-14 19:52 |
1 000 SEK | 2016-08-14 19:52 |
400 SEK | 2016-08-06 11:56 |
300 SEK | 2016-08-01 10:07 |
50 SEK | Startpris |