Ett par, utskuren trä, bruksslitage/skador, höjd ca 35 cm
300 SEK | 2016-08-14 20:03 |
250 SEK | 2016-08-14 18:35 |
200 SEK | 2016-08-12 15:50 |
50 SEK | Startpris |