Bemålat trä, bruksslitage, skador, ställvis hårt slitage, diam. 115 cm, höjd 74 cm.
950 SEK | 2016-08-14 19:14 |
900 SEK | 2016-08-14 19:14 |
300 SEK | 2016-08-14 09:12 |
75 SEK | 2016-07-31 23:35 |
50 SEK | Startpris |