18/1900-tal, senare bemålning, bruksslitage, 42 x 30, höjd 55 cm
250 SEK | 2016-08-14 19:16 |
200 SEK | 2016-08-14 19:16 |
125 SEK | 2016-08-12 11:45 |
75 SEK | 2016-08-05 16:32 |
50 SEK | Startpris |