1940/50-tal, plyschklädsel, smärre bruksslitage.
1 000 SEK | 2016-08-14 15:34 |
950 SEK | 2016-08-14 08:50 |
600 SEK | 2016-08-14 09:18 |
450 SEK | 2016-08-04 17:49 |
100 SEK | 2016-07-29 16:24 |
50 SEK | 2016-07-05 19:33 |
50 SEK | Startpris |