Smärre bruksslitage, mindre skador, diam. 50 cm
550 SEK | 2016-08-21 19:35 |
500 SEK | 2016-08-21 16:43 |
450 SEK | 2016-08-19 20:44 |
400 SEK | 2016-08-14 23:55 |
250 SEK | 2016-08-10 20:19 |
200 SEK | 2016-08-09 22:46 |
75 SEK | 2016-08-05 00:05 |
50 SEK | 2016-08-03 16:23 |
50 SEK | Startpris |