Lergods, mindre repor samt krackeleringar i glasyr, höjd 55 cm.
200 SEK | 2016-08-21 19:58 |
175 SEK | 2016-08-19 11:18 |
150 SEK | 2016-08-04 17:24 |
50 SEK | Startpris |