1960/70-tal, galonklädsel, smärre bruksslitage, 2 cm lång reva
200 SEK | 2016-08-17 08:23 |
200 SEK | 2016-08-21 19:11 |
150 SEK | 2016-08-07 14:41 |
50 SEK | Startpris |