Första halvan av 1900-tal, bruksslitage, längd 120 cm.
650 SEK | 2016-08-21 00:47 |
600 SEK | 2016-08-20 20:33 |
250 SEK | 2016-08-10 09:40 |
100 SEK | 2016-08-04 18:34 |
50 SEK | Startpris |