4 st, 60-tal, björk, bruksslitage, klädsel i fint skick.
500 SEK | 2016-08-21 19:25 |
450 SEK | 2016-08-21 18:15 |
400 SEK | 2016-08-19 23:39 |
350 SEK | 2016-08-19 00:21 |
200 SEK | 2016-08-17 20:23 |
200 SEK | 2016-08-18 16:25 |
50 SEK | Startpris |