Signerad samt numrerad 404/460, 48 x 60 cm.
2 800 SEK | 2016-08-28 18:55 |
2 600 SEK | 2016-08-28 19:30 |
1 900 SEK | 2016-08-28 10:25 |
1 500 SEK | 2016-08-28 09:47 |
1 100 SEK | 2016-08-23 19:26 |
1 000 SEK | 2016-08-21 19:40 |
950 SEK | 2016-08-16 13:38 |
850 SEK | 2016-08-16 10:09 |
500 SEK | 2016-08-10 21:51 |
50 SEK | Startpris |