1949, numrerad, med fodral, smärre bruksslitage.
950 SEK | 2016-08-28 19:34 |
900 SEK | 2016-08-28 19:34 |
700 SEK | 2016-08-28 16:35 |
600 SEK | 2016-08-28 18:30 |
500 SEK | 2016-08-27 12:00 |
300 SEK | 2016-08-23 17:35 |
75 SEK | 2016-08-18 20:50 |
50 SEK | 2016-08-16 21:57 |
50 SEK | Startpris |