Smärre bruksslitage, repor, 140 x 40 cm, höjd 80 cm.
650 SEK | 2016-08-28 19:43 |
600 SEK | 2016-08-28 19:43 |
500 SEK | 2016-08-28 19:42 |
300 SEK | 2016-08-26 06:10 |
50 SEK | Startpris |