Bruksslitage, mindre skador på ram, 135 x 63 cm.
600 SEK | 2016-08-28 09:26 |
550 SEK | 2016-08-27 19:57 |
300 SEK | 2016-08-14 20:32 |
75 SEK | 2016-08-11 14:19 |
75 SEK | 2016-08-13 16:01 |
50 SEK | Startpris |