"The Antiques Dealer", signerad samt numrerad (14/360), 49 x 60 cm.
600 SEK | 2016-08-28 19:54 |
550 SEK | 2016-08-28 19:54 |
450 SEK | 2016-08-28 19:53 |
400 SEK | 2016-08-28 18:40 |
250 SEK | 2016-08-14 12:09 |
50 SEK | Startpris |