1800-tal, smärre bruksslitage, tillverkningsdefekter, diam. ca 30 cm, höjd ca 10 cm.
500 SEK | 2016-08-28 20:03 |
450 SEK | 2016-08-28 20:02 |
300 SEK | 2016-08-28 20:02 |
200 SEK | 2016-08-21 18:35 |
125 SEK | 2016-08-20 21:35 |
50 SEK | Startpris |