1800-tal, smärre bruksslitage, diam. 34 cm.
350 SEK | 2016-08-28 20:04 |
300 SEK | 2016-08-28 20:03 |
250 SEK | 2016-08-28 20:03 |
175 SEK | 2016-08-28 18:18 |
175 SEK | 2016-08-28 20:03 |
125 SEK | 2016-08-28 16:39 |
75 SEK | 2016-08-28 08:59 |
50 SEK | Startpris |